bezczynszowe mieszkanie M-3 z garażem, ogrodem i ogrodem działkowym (52,50m²)

Lokalizacja: Żary, ul.Pszenna
Ilość pomieszczeń: 2 pokoje,kuchnia,łazienka, przedpokój, garaż, ogród
Stan techniczny: bardzo dobry
Typ transakcji: sprzedaż
Dodatkowe informacje: Na sprzedaż w Żarach bezczynszowe mieszkanie M-3 z ogrodem i garażem w domu dwurodzinnym oraz ogrodem działkowym w ROD "Oaza"

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie M-3 o powierzchni 52,50m2, położone na pierwszy piętrze w 2-rodzinnym budynku w Żarach w okolicy ulicy Pszennej . W budynku znajdują się tylko 2 mieszkania. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dużych i przestronnych dwóch pokoi, 13 metrowej kuchni, łazienki z wc.W mieszkaniu został przeprowadzony kapitalny remont łącznie z wymianą wszystkich instalacji(elektrycznej, gazowej, wodno-kanalizacyjnej) oraz stolarki okiennej i drzwiowej oraz wszystkich podłóg. W łazience, która posiada okno są nowe kafle i armatura sanitarna. Mieszkanie jest w całości umeblowane. W cenie pozostaje nowe umeblowanie kuchni oraz pokoi. Lokal posiada własne ogrzewanie - elektryczne ( posiada jeden sprawny piec- w miejscu pieca możliwość zainstalowania kominka), woda ciepła – bojler elektryczny. Do mieszkania przynależą 3 piwnice (8,70m, 12,10m, 1,7m) oraz pomieszczeniene na poddaszu o powierzchni 14,10m2 . Obok budynku gdzie usytuowane jest mieszkanie właściciele dzierżawią 150m2 działkę od Urzędu Miasta, gdzie postawiono garaż (blaszany) – koszty dzierżawy 20,70zł rocznie. Do mieszkania przynależy również wydzielony zagospodarowany ogród o powierzchni 180m2 . Posesja jest ogrodzona, zadbana. Nieruchomość gdzie znajduje się przedmiotowe mieszkanie usytuoawana jest w spokojnej okolicy Żar w sąsiedztwie – ul.Pszennej.
Brak opłat czynszowych do Wspólnoty Mieszkaniowej, właściciele sami zarządzają nieruchomością.
Właściciele w cenie sprzedają również ogród działkowy w Żarach na ul. Pszennej w ROD "Oaza" o powierzchni 426m2 . Ogród działkowy usytuowana jest 3 minuty spacerem od mieszkania. Na działce znajduje się domek letni z toaletą oraz duża altana z grill i wędzarnią. Na działce posadzono wiele drzew i krzewów owocowych oraz wiele krzewów kwiatów, ponieważ działka ma aż 4 ary jest też na niej duży teren do rekreacji.

Cena lokalu mieszkalnego z ogrodem, działki z garażem oraz ogrodu działkowego : 367.000,-zł

Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa.

Bernarda Ewa Lis
Nr lic.: 762;
tel. 603 89 54 07Cena: 367.000,-zł

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą w sprawie tej oferty

Formularz kontaktowy

Kontakt

Biuro Obrotu Nieruchomościami
“Li - Ra” Bernarda Lis

ul. Rynek 32/1
68-200 Żary

Strona www:
http://www.li-ra.pl

Telefon/komórka
(68) 374 87 65
(48) 603 89 54 07

E-mail:
li-ra@wp.pl

Copyright © 2010 4Fresh - agencja interaktywna
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Strona Główna | O Nas | Oferta | Kontakt

Biuro Obrotu Nieruchomościami
“Li - Ra” Bernarda Lis

ul. Rynek 32/1
68-200 Żary