Biuro Nieruchomości “Li-RA”

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej.

Biuro Obrotu Nieruchomościami "Li-Ra" w Żarach przy ul. Rynek 32/1 działa na rynku nieruchomości od 1989 roku. Posiadamy LICENCJĘ ZAWODOWĄ nr 762 oraz CERTYFIKAT DORADCY RYNKU NIERUCHOMOŚCI nr 44 Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości. Jesteśmy członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami DOSPON oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

W swojej działalności ściśle przestrzegamy zasad uregulowanych w Kodeksie Etyki i Standardach Zawodowych Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, uchwalonych przez Polską Federację Rynku Nieruchomościami.

Zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie pośrednictwa kupna, sprzedaży, wynajmu oraz zamiany nieruchomości. Nasze usługi cieszą się dużym zainteresowaniem, gdyż prowadzimy kompleksową obsługę transakcji naszych Klientów. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie rynku nieruchomości oraz świadczymy pomoc w uzyskaniu kredytów hipotecznych w ramach zleconych nam transakcji.

W swojej ofercie posiadamy domy, lokale mieszkalne, lokale handlowe i usługowe, obiekty użytkowe, obiekty i działki komercyjne, działki budowlane oraz nieruchomości rolne.

Dzięki skutecznej reklamie w prasie, na naszej stronie internetowej oraz innych portalach nieruchomości, informacje o nieruchomościach zgłaszanych do naszego biura trafiają do szerokiego grona odbiorców. Współpracujemy z biurami nieruchomości w całej Polsce. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo nabyć lub wynająć nieruchomość, lokal handlowy, nieruchomość komercyjną lub inną na terenie całej Polski.

O sukcesie naszej działającej od 1989 roku firmy decydują Klienci, dlatego też zadowolenie i satysfakcja każdego z nich jest kluczowym elementem strategii firmy i gwarancją jej sukcesu. Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę Klientów. Dążymy do stałego podnoszenia jakości świadczonych usług zgodnie z wymaganiami Klienta oraz przepisami prawa. Wychodzimy z założenia iż bez odpowiedniej jakości nie jest możliwe zdobycie szacunku i uznania naszych Klientów. Jesteśmy członkami renomowanych stowarzyszeń branżowych o charakterze ogólnopolskim i lokalnym:


PRFN - Polska Federacja Rynku Nieruchomości

PTEiDRN - Polskie Towarzystwo Doradców i Ekspertów Rynku Nieruchomości

DOSPON - Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

 

Jeżeli poszukujesz mieszkania, domu lub działki to nie mogłeś lepiej trafić. Zapraszamy!

Copyright © 2010 4Fresh - agencja interaktywna
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Strona Główna | O Nas | Oferta | Kontakt

Biuro Obrotu Nieruchomościami
“Li - Ra” Bernarda Lis

ul. Rynek 32/1
68-200 Żary